Ukrainian Urban Awards
Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі
До участі в номінації приймаються будівлі та архітектурні об'єкти із застосуванням в екстер'єрі HPL панелей FUNDERMAX, які знаходяться під відкритим небом або є частиною міського устрою.
До участі в номінації приймаються будівлі та архітектурні об'єкти із застосуванням в екстер'єрі HPL панелей FUNDERMAX, які знаходяться під відкритим небом або є частиною міського устрою.
Для участі в номінації необхідно надіслати електронний лист-заявку на адресу координаторів проекту з наступними даними:
Номінації
НВФ (навісні вентильовані фасади)
МАФ (малі архітектурні форми)
1. Фото реалізованого об'єкта з різних ракурсів або 3D візуалізації для нереалізованих проектів, в яких запроектований Fundermax.
Від 5 до 15 якісних фото, формат подачі - файли jpg/jpeg, максимальний розмір одного файлу – 4 MB

2. ПІБ архітектора або назва творчої команди/групи з переліком імен авторського колективу

3. Короткий опис об'єкта
№ 112 Денис Дікуша
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту:
Будинок Дзвінкове
Ведучий архітектор: Денис Дікуша
Архітектурна студія: Re Design
Короткий опис проекту: На цьому об'єкті не приймалися спонтанні і надто емоційні рішення. Все обдумувалось і зважувалось кілька разів. Для прийняття остаточного рішення виготовлялися тестові зразки, макети, контрольні вифарбовування. Це стосувалося практично всіх деталей і вузлів. З такою ж строгістю до прийняття рішення підійшли і до обробки фасаду будинку. Тим більше, що це одна з істотних витрат в бюджеті будівництва будинку. Після того як клієнт визначився, що фасад буде виконаний за технологією вентильованих фасадів, було переглянуто безліч варіантів обробки і ми зупинилися на HPL панелях. Але якого з виробників вибрати? На ринку представлено кілька компаній, що пропонують HPL. Клієнтом був проведений тест. Були придбані зразки вподобаного матеріалу у різних компаній пропонують HPL, зразки розмістили на південному фасаді будівлі, і як ви можете здогадатися, тест на вигоряння від сонячних променів пройшов тільки один зразок це був FUNDERMAX.
Рік реалізації проекту: 2016
Місце реалізації проекту: Україна, Київська обл., с. Дзвінкове
№ 113 Іван Попель
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту: Будинок на воді
Ведучий архітектор: Іван Попель
Склад команди: Іван Попель, Тетяна Волкова, Руслан Здоренко
Архітектурна студія: Timpan Architecture
Короткий опис проекту: На каркас "хатинки" був одягнутий новий сучасний "костюм", архітектура якого не заграє з формами ілюмінаторів, палуб та труб як прямих ознак предметів, пов'язаних з водними спорудами, але це будинок на воді і водна стихія є невід'ємною частиною його архітектури. Ми отримали чудовий досвід застосування для зовнішнього застосування матеріалів HPL Fundermax, бо до цієї роботи з певними застереженнями відносились до використання подібних матеріалів для котеджноі архітектури. А тут все зійшлося – легкість, конструктивна стабільність в умовах жорстких природніх навантажень та відмінні декоративні характеристики. Як у будь-якого архітектора, звичайно, і у нас знайдуться зауваження до деталей, котрі були реалізовані з відступом від проекту, і вічне бажання зробити все доскональним до найменших дрібниць. Але в цілому присутнє відчуття задоволення! Від реалізації творчого задуму, від вдалого вирішення нестандартного завдання в звичайному, на перший погляд, будинку, через нові інженерні рішення і зрештою від готового результату».
Рік реалізації проекту: 2017
Місце реалізації проекту: Україна, Київська обл., Жуків острів
№ 114 Вальдемар Ступак
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту: ЖК Квартет
Ведучий архітектор: Вальдемар Ступак
Склад команди: Raimund Stupak, Edita Žarkovskienė, Томаs Bulka
Короткий опис проекту: ЖК Квартет складається з чотирьох окремих будинків, які об'єднано конструкцією стилобату. Основною характерною рисою цього об'єкту стало втілення задуму архітектора приховати систему кондиціонування на фасадах цього будинку. Саме ця ідея створила особливий дизайн всього комплексу. Рік реалізації проекту: 2017
Місце реалізації проекту: Україна, м. Київ
№ 115 Марко Савицький
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту: Iвент-Хол "PARK. Art of Rest"
Ведучий архітектор: Марко Савицький
Склад команди: Марко Савицький, Іван Миронюк
Назва компанії: Savytskyy Design
Короткий опис проекту: Проектом передбачалось, створити на місці будівлі колишнього кінотеатру в парковій зоні м. Львова, культурний центр з розвинутою інфраструктурою, та благоустроєм навколишньої території. Працюючи над проектом ми намагались врахувати не лише потреби бізнесу, але й необхідність створення осередку культурного відпочинку для львів'ян та гостей міста. Не виходячи за межі існуючого об'єму будівлі, нам вдалося збільшити площу приміщення завдяки вертикальному поділу будівлі та розмістити два просторих зали, для обслуговування культурних подій, таких як: кінопокази, музичні фестивалі, виставки, урочисті події, імпрези! В інтер'єрі ми свідомо уникали надлишку декорів, щоб сфокусувати увагу на просторі, оточенню зеленого антуражу парку, який прекрасно проглядається через величезні зашклені вітрини. Прості та лаконічні лінії підсилено використанням натуральних матеріалів – сланцю, дерева та скла, озеленення. На нашу думку, це повинно підкреслити перевагу змісту над формою та шанобливу інтеграцію будівлі в природнє середовище парку!"
Рік реалізації проекту: 2018
Місце реалізації проекту: Україна, м. Львів
№ 116 Іван Юнаков, Ярослав Катріч
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту: Pluty House
Ведучий архітектор: Іван Юнаков
Склад команди: Іван Юнаков, Ярослав Катріч
Назва компанії: 33bY Architecture
Контактні дані: www.33by.pro 38(067)231-11-94 info@33by.pro
Короткий опис проекту: Будинок 500м2. Розрахований на 5 осіб.
Перший поверх несе соціальну функцію: велика вітальня, орієнтована склінням на східну та північну сторону, що надає можливість жильцям будинку перебувати у всіх фазах світлових фазах дня. Простора вітальня складається з 4 основних зон: кухня, столова, камінна зала та зона м'якого куточка. Всі приміщення мають вихід на терасу, що акцентує близькість з природою. Другий поверх складається з спального блоку, який включає в себе велику спальню господарів, гардероб, санвузол, та 3 дитячи спальні.
Рік реалізації проекту: 2017
Місце реалізації проекту: Україна, с. Плюти, Київська обл.
№ 126 SZK Architects
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту: L O N D O N S T Y L E
Склад команди: Соколик Сергій, Закопайко Олександр, Кривоколиско Ігор
Назва компанії: SZK Architects
Контактні дані: szk.com.ua +38 050 937 00 13
Короткий опис проекту: Проект комфортного і стильного приватного будинку, як ззовні так і в середині.
Сучасний чорний фасад з використанням HPL панелей FUNDERMAX відразу викликає асоціації з районами Лондону. Використання цих панелей обумовлене їх якістю, і тим, що їх поверхня захищена від УФ не даючи вигоріти під сонцем, зберігаючи колір фасаду. Замовники проекту - активні молоді люди, які майже весь вільний час проводять за кордоном. Мають гарний смак і чималий досвід життя в різних будинках за функціоналом і стилями дизайну. Тому комфорті планування будинку і лаконічність інтер'єру, яка продовжила ідею екстер'єру, розроблялись в активному тандемі з замовником.
Простір навколо будинку розроблено з урахуванням басейну та зони барбекю, для сімейного відпочинку з друзями.
Місце реалізації проекту: Київська обл., с. Білогородка
№ 232 Роман Лісковський
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту: База відпочинку BLACK SEA
Архітектор: Роман Лісковський
Студія: JokererFox studio design
Про проект: База відпочинку "Black Sea" із застосуванням HPL панелей Fundermax. Беручи до уваги скромну територію бази, її власники з самого початку хотіли зробити її якісно і зручною для гостей. Так, щоб після сезону нічого не розвалювалося, не облізло, не тріскало. Щоб добре перенести і зимовий період з його вітрами, штормами і високою вологістю. І звичайно, щоб відпочиваючі із задоволенням поверталися сюди знову і знову. Саме з цих причин, вибір матеріалу для фасаду житлового корпусу був легко визначений замовником, архітектором і головним підрядником. HPL панелі - це, єдиноголосно, Fundermax. З фасаду і починається ця історія. Було два головних завдання "зробити на століття" і зробити стильно, зі смаком. Під цією егідою вибиралися декори - нетиповий для півдня графітовий сірий і, у контраст йому, світле дерево. Тут же, свою роль на панелях, та й в усьому фасаді грає кріплення на заклепку.
Рік реалізації проекту: 2017
Місце реалізації проекту: Україна, Одеська обл., Ізмаїльський район
№ 233 Роман Лісковський
Спеціальна номінація: Використання HPL панелей FunderMax в екстер'єрі

Назва проекту: АЗС MAXХOIL
Архітектор: Роман Лісковський
Студія: JokererFox studio design
Про проект: Все частіше в Україні відбуваються ситуації, коли маленькі міста розвиваються значно інтенсивніше мільйонників. Може бути, за рахунок компактності, а можливо, через автентичності. Ось невеликий Ізмаїл - гонитва за мейнстрімом залишається десь на одеській трасі і, місто докладає всіх зусиль, щоб створити свій власний стильне "особа". Від дрібниць до грандіозних об'єктів. Відмінний приклад - локальна мережа автозаправних станцій - Maxxoil. Мережа вирішила оновити зовнішній вигляд своїх заправок і з натхненням взялася за справу. Були знайдені творчі і відповідальні підрядники, які в свою чергу розробили дизайн і підібрали матеріали для фасадів. Так на фасадах заправок мережі MAXХOIL з'явилися якісні і надійні hpl-панелі Fundermax, а в Ізмаїлі - стильна АЗС, схожу на яку, не в кожному великому місті можна знайти.
Рік реалізації проекту: 2017
Місце реалізації проекту: Україна, Одеська обл., м. Ізмаїл
Оргкомітет конкурсу
Ukrainian Urban Awards
info@dom-i.kiev.ua
+38 044 461-9128
+38 067 556 13 83
01601, Україна, м Київ,
бул. Лесі Українки, 34, офіс 515
Made on
Tilda