Ukrainian Urban Awards
Попередній склад
членів журі конкурсу
Висококваліфіковане журі у складі найкращих архітекторів країни та світу оцінюватимуть досягнення міської нерухомості України та визначатимуть найкращі архітектурні проекти у наступних номінаціях
Джефрі Шумейкер
Член журі конкурсу
Керівник з питань міського планування студії BIG (США)
Директор департаменту містобудування групи BIG - Bjarke Ingels. Працював директором міського планування та дизайну архітектурного бюро KPF та головним дизайнером у департаменті містобудування Нью -Йоркська. Він працював над забезпеченням високої якості проектів та допомагав формувати плани для таких районів, як Іст -Мідтаун на Манхеттені, Коні -Айленд у Брукліні та Хантерс -Пойнт -Південь у Квінсі. Джеффрі Шумейкер отримав подвійну ступінь магістра архітектури, планування та містобудування у Массачусетському технологічному інституті та бакалавра архітектури з відзнакою університету Сіракузи. Має численні нагороди за свою роботу від APA та AIA, включаючи премію Public Architect Award 2016 від AIA New York Chapter та премію Michael Weil від DCP.
Крістос Пассас
Член журі конкурсу
Провідний архітектор Zaha Hadid Architectects
Британський архітектор грецького походження. Бакалавр архітектури стипендії Фулбрайта у Школі Архітектури у Брукліні, Нью-Йорк (1995) та дипломований спеціаліст лондонської Асоціації Архітекторів за фахом Advanced Architectural Design (1998). Викладає параметрічний дизайн та урбаністику в Асоціації Архітекторів у Лондоні та є запрошеним професором в Інституті Архітектури в Дасау (відомий як Баухаус). Активно бере участь у прогресивних дослідженнях сучасної архітектури і дизайна і часто виступає членом журі міжнародних конкурсів. Володар нагород у галузі архітектури і дизайна, серед іншого - Sterling prize (2006).
Хірокі Мацуура
Член журі конкурсу
CEO MADMA Urbanism+Landscape

Поєднання японської стриманості та європейської демократичності роблять проекти Хіроки неповторними. Вони відрізняються зовнішньою лаконічністю, внутрішньою функціональністю, великою кількістю світла та відкритого простору.
Здобув вищу освіту в Національному універсітеті «Львівська Політехніка» на спеціальності «Архітектура будівель і споруд». У 2015-2019рр. був головним архітектором Львова. З вересня 2019 по лютий 2020 обіймав посаду заступника міністра з розвитку громад і територій (відповідав за напрямок євроінтеграції та просторового розвитку).
Юліан Чаплінський
Куратор конкурсу, член журі
Головний архітектор Львову (2015-2019), заступник міністра з розвитку громад та територій (2019-2020)
Нідерландський архітектор, ландшафтний дизайнер, професор та урбаніст. У 1993 році разом з Якобом ван Рійсом та Наталі де Фриз заснував студію MVRDV. Сьогодні MVRDV активно бере участь у численних проектах в різних частинах світу. Зокрема, студія та особисто Віні Маас працювали над такими спорудами, як нідерландський павільйон для Експо 2000 в Ганновері, Логроньо Еко-Сіті в Іспанії, будівля колообігу в Токіо,Markthal в Роттердамі та багатьох інших.
Віні Маас
Голова журі конкурсу
Засновник-партнер голландської студії MVRDV (Нідерланди)
Архітектор, містобудівник та один із трьох партнерів -засновників MVRDV. Крім читання лекцій по всьому світу, Ван Рійс також є професором Entwerfen und Baukonstruktion у Берлінському технічному університеті. Крім того, він регулярно читає лекції та приймає участь у студентському журі в університетах та інститутах по всьому світу.
Якоб ван Рійс
Голова журі конкурсу
Засновник-партнер голландської студії MVRDV (Нідерланди)
Архітектурна група "Цех", гран-прі конкурсу "Ukrainian Urban Awards"-2020
Антоніна Капля
Член журі конкурсу
Провідна архітекторка, засновниця групи TSEH "Цех"
Архітектурна група "Цех", гран-прі конкурсу "Ukrainian Urban Awards"-2020
Денис Задніпровський
Член журі конкурсу
Провідний архітектор, засновник групи TSEH "Цех"
Кінцевий термін подачі робіт на конкурс
10 травня 2022 року
Оргкомітет конкурсу
Ukrainian Urban Awards
uua@dom-i.kiev.ua
+38 050 204 88 61
+38 044 461 91 28
+38 067 486 43 93
01601, Україна, м Київ,
бул. Лесі Українки, 34, офіс 515
Made on
Tilda