Переможці конкурсу Ukrainian Urban Awards2018
203 Zelemin architectural office
Наталя Зінчук
Назва проекту:
Багатоквартирний житловий будинок з вбудованим підземним паркінгом на вулиці Зарицьких в місті Львові

.
Антон Олійник
Назва проекту:
житловий район RYBALSKY

441 Buro/architects
Гнесь Ігор
Назва проекту:
Житловий комплекс "Вілла Магнолія"

031 Проектна Майстерня Бєляєвих /
ATO-Bel architects
В номінації «Житлова архітектура»
3
2
1
Додаткова нагорода
005 Sivak+Partners
Кирило Вербич
Название проекта:
Модульне житло «Cozy box»




009 Проектна Майстерня Бєляєвих / ATO-Bel architects
Андрій Бєляєв
Назва проекту:
PATTERNO

Максімов О
Назва проекту:
Бізнес-центр по вул. Московська
348 Група компаній AVG / AVG Group of Companies
Андрій Бєляєв
Назва проекту:
Офісна будівля у Львові

047 Проектна Майстерня Бєляєвих / ATO-Bel architects
В номінації «Комерційна архітектура»
3
2
1

062 ТАМ «Кудін» / KUDIN architects
Віктор Кудін
Назва проекту:
Палац спорту в масиві Сихів, м. Львів

Юліан Чаплінський
Назва проекту:
Центр Митрополіта Андрія Шептицького

330 Behnisch Architekten, Chaplinskyy & Associates, AVR Development
Олександр Попов, Ольга Чернова
Назва проекту:
Pechersk School International

281 АРХІМАТИКА / ARCHIMATIKA
В номінації «Архітектура громадських об'єктів»
3
2
1

004 Project 7
Сергій Русанов
Назва проекту:
Експозиція «Земля вовків та ведмедів» у Черкаському зоопарку

Ірина Волинець, Марія Проци
Назва проекту:
Національний Меморіальний Комплекс Героїв Небесної Сотні

418 MIstudio
Олег Дроздов
Назва проекту:
Teatr na Podoli

269 Drozdov&Partners
В номінації «Архітектура культурно-соціальних об'єктів»
1
2
3

038 Архітектурне бюро «Модус» / Modus Architectural Bureau
Омельченко Павло
Назва проекту:
Житловий комплекс з будівлею-
«вставкою» на вул.Городоцькій

Гоцко Святослав
Назва проекту:
Житловий комплекс на
острові Рибальський у м. Києві

166 Проектна Майстерня Бєляєвих / ATO-Bel architects
Бацунов С
Назва проекту:
Vinnytsia Plaza

361 Група компаній AVG / AVG Group of Companies
В номінації «Архітектура змішаного типу використання»
1
2
1

200 Savytskyy Design
Марко Савицький
Назва проекту:
«Кам'яниця Гепнерівська». Реставрація пам'ятки архітектури національного значення XVII-XVIII ст

Дмитро Аранчій
Назва проекту:
Cardio Tower

181 Dmytro Aranchii Architects
Максімов О.
Назва проекту:
CoWork1ng

366 Група компаній AVG / AVG Group of Companies
В номінації «Реновація / реконструкція історичного об'єкту»
3
2
1

076 33bY Architecture
Іван Юнаков
Назва проекту:
Реконструкція фонтана в м. Львів

Сергій Казарянц
Назва проекту:
Розвиток прилеглої території Совських ставків та створення дендропарку.

192 Бюро Раден / Bureau Raden
Марина Крячко
Назва проекту:
«Зелена мережа Харкова»

125 Project research group Оther Way
В номінації «Ландшафтна архітектура та планування»
3
2
1

Микола Каблука
Назва проекту:
lighting designer

461 Expolight
В номінації «Архітектурне освітлення»
3

331 Department of Architecture and Urbanism of Lviv City Council
Юліан Чаплінський
Назва проекту:
Концепція відновлення Пелчинського ставу. Пошук втраченої води Львова.

Дмитро Аранчій
Назва проекту:
NoMad

185 AA DRL
В номінації «Інновації в будівництві»
3
2

317 приватне Архітектурне бюро "Пара-Диз"
Дрюкова Тетяна Германівна
Назва проекту:
ФАНТОМ

Ольга Клейтман
Назва проекту:
Рибний павільйон


390 SBM Studio
Міський дизайн (малі архітектурні форми)
3
2