Ukrainian Urban Awards
Інформація для відвідувачів
Програма заходу
13:00-13:50 Майстер-клас члена міжнародного Журі Дмитра Волика (головний архітектор Дніпра)

13:50-14:00 Презентація партнера

14:00-14:45 Майстер-клас члена міжнародного Журі Штефана Хайніга (головний архітектор Лейпцига)

14:45-15:00 Презентація партнера

15:00-15:45 Майстер-клас члена міжнародного Журі, куратора конкурсу Юліана Чаплінського

15:45-16:00 Презентація партнера

16:00-16:45 Майстер-клас члена міжнародного Журі Сінуса Лінге (EFFEKT Arch)

16-45 – 17:00 Презентація партнера

17:00-17:45 Майстер-клас володарів Гран-Прі UUA 2019 URBAN.te

17:45-18:00 Презентація Генерального партнера

18:00-19:00 Майстер-клас голови міжнародного Журі Якоба ван Рійса (MVRDV)

19:00-21:00 Урочиста церемонія нагородження







Дискусійна панель «Сталий розвиток міст» (3 поверх, основна зала)
11:00-11:30 Антон Коломєйцєв (головний архітектор Львова)


11:30-12:00 Крістос Пассас (ZAHA HADID Architects)


12:00-12:30 Олександр Свистунов (головний архітектор Києва)


12:30-13:00 Юліан Чаплінський (заступник міністра з розвитку громад та територій України)







· Дискусійна панель з переможцями UKRAINIAN URBAN AWARDS 2019 (3 поверх, тераса, праве крило) Тема: Ревіталізація урбаністичного простору
14:15-14:30 Презентація партнера

14:30-15:00 Майстер-клас SHOVK

15:00-15:15 Презентація партнера

15:15-15:45 Майстер-класс buroA24D

15:45-16:00 Презентація партнера

16:00-16:30 Майстер-клас DmytroAranchiiArchitects

16:30-16:45 Презентація партнера

16:45-17:15 Майстер-клас O.M.Shumelda

17:15-17:30 Презентація партнера

17:30-18:00 Майстер-клас AVRDevelopent

18:00-18:15 Презентація партнера

18:15-18:45 Майстер-клас Archimatika



















Панельна дискусія Landscape Design (3 поверх, тераса, ліве крило)
12:00 – 12:30 Майстер-клас BELODID

12:30 – 12:45 Презентація партнера

12:45 – 13:15 Майстер-клас TOPIAR

13:15 – 13:30 Презентація партнера

13:30 – 14:00 Майстер-клас ZinCo

14:00 – 14:15 Презентація партнера

14:15 – 14:45 Майстер-клас InLab.Architects

Панельна дискусія Urban Landscape &Architecture (3 поверх, тераса, ліве крило)
15:00 -15:30 Майстер-клас M3 Architects

15:30-15:45 Презентація партнера

15:45-16:15 Майстер-клас URBANIDEAS

16:15-16:30 Презентація партнера

16:30-17:00 Майстер-клас "Інститут просторового розвитку»

17:00-17:15 Презентація партнера

17:15-17:45 Майстер-клас архітектурного офісу ZELEMIN

17:45-18:00 Презентація партнера

18:00-18:30 Майстер-клас Максима Коцюби



Придбати квиток
Схема зали. 1 поверх
Схема зали. 3 поверх
Анкета відвідувача
ПІБ
Студія
Адреса компанії
E-mail
Телефон
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних
Оргкомітет конкурсу
Ukrainian Urban Awards
info@dom-i.kiev.ua
+38 044 461 91 28
+38 067 486 43 93
01601, Україна, м Київ,
бул. Лесі Українки, 34, офіс 515
Made on
Tilda