Ukrainian Urban Awards
Попередній склад
членів журі конкурсу
Висококваліфіковане журі у складі найкращих архітекторів країни та світу оцінюватимуть досягнення міської нерухомості України та визначатимуть найкращі архітектурні проекти у наступних номінаціях
Тіна Собю
Чинний головний архітектор Копенгагена
Голова консультативної ради Школи архітектури Датської королівської академії образотворчих мистецтв (KADK)
Працюючи в якості практикуючого архітектора, Собю брала участь в розробці проекту кафе Exit - місця зустрічей колишніх ув'язнених, створила сад для дітей і підлітків при муніципалітеті Свендборг, бібліотеку і культурний центр в Тінгб'єрзі (Tingbjerg), а також працювала над транспортною стратегією північно-західної частини Копенгагена.
Працюючи в якості практикуючого архітектора, Собю брала участь в розробці проекту кафе Exit - місця зустрічей колишніх ув'язнених, створила сад для дітей і підлітків при муніципалітеті Свендборг, бібліотеку і культурний центр в Тінгб'єрзі (Tingbjerg), а також працювала над транспортною стратегією північно-західної частини Копенгагена. З 2010 року Тіна Собю займає посаду головного архітектора Копенгагена.
1 червня 2018 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Тіна Собю проведе майстер-клас для архітекторів України.
У спадок від епохи модернізму Копенгагену дісталося мертве кільце промислових будівель, нечисленні зелені зони і зруйнована інфраструктура. А вже у 2013 році, за три роки роботи Тіни Собю в якості головного архітектора міста, Копенгаген отримав перше місце в номінації «Краще місто для життя» за версією журналу Monocle, обігнавши Стокгольм і Мельбурн за критеріями безпеки, якості архітектури, громадського транспорту, міського дизайну, умов для ведення бізнесу та медичного обслуговування.
Вісенте Гуайарт
Головний архітектор Барселони 2011-2015
Співзасновник Інституту передової архітектури Каталонії (IAAC)
Один з найбільш плідних архітекторів сучасності, що працюють в області створення розумних міст і відновлення міського середовища.
Guallart Architects
З 2011 по 2015 рік Гуаярт обіймав посаду головного архітектора Міської ради Барселони і здійснював розробку стратегічного плану розвитку міського середовища та основних міських проектів. Окрім того Гуаярт став одним із засновників Інституту сучасної архітектури Каталонії – одного з найкращих архітектурних вишів у світі.
1 червня 2018 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Вісенте Гуаярт проведе майстер-клас від студії Guallart Architects для архітекторів України.
Вісенте Гуайарт керував реалізацією таких проектів як Media House Project, Hyper Catalunya, Fab Lab House. Знакові проекти бюро Guallart Architects: порти Фуджі і Кілунг в Тайвані, район Соціополіс у передмісті Валенсії, кампус Gandia Sharing Blocks.
Крістос Пассас
Запрошений професор Dessau Institute of Architecture,
провідний дизайнер, виконавчий директор студії Zaha Hadid Architects
Один з найвідоміших проектів архітектора в команді Zaha Hadid Architects - науковий центр Phaeno Science Centre в Німеччині.
Серед його робіт дизайн будівлі 33-35 Hoxton Square в Лондоні, проект багатоцільового комплексу Beko Masterplan в Белграді, а також Eleftheria Square на Кіпрі.
Zaha Hadid Architects
За свою 20-ти річну кар'єру в команді Zaha Hadid Architects Пассас створив багато знакових проектів: Phaeno Science Center у Вольфсбурзі, 33-35 Hoxton Square в Лондоні, Beko Masterplan в Белграді, площу Елефтерія в Нікосії. Спільно з Захою Хадід архітектор працював над створенням Центру сучасного мистецтва імені Лоїс та Річарда Розенталя, Центру сучасного мистецтва в Цинциннаті, Opus Office Tower в Абу-Дабі, мосту Шейха Зайда в Дубаї та центру мистецтв Reina Sofia Museum Extension в Мадриді.
1 червня 2018 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Крітос Пассас проведе майстер-клас від студії Zaha Hadid Architects для архітекторів України.
Окрім своєї насиченої архітектурної практики, Крістос Пассас викладає параметричне проектування і містобудування в Архітектурній Асоціації у Лондоні, а також виступає запрошеним професором Інституту архітектури в Дессау (Баухаус) за програмою DAAD.
Запрошений професор Інституту сучасної архітектури Каталонії, Університету Пенсільванії та Школи дизайну Пенсільванії
Майкл Ройкінд
Головний архітектор, засновник студії Rojkind Arquitectos
Запрошений професор Інституту Архітектури Південної Каліфорнії
Rojkind Arquitectos
Майкл Ройкінд широко відомий як один з найбільш успішних і яскравих архітекторів Мексики ХХІ століття. Журнал Wallpaper включив архітектора до переліку «150 Movers, Shakers and Makers That Have Rocked The World in the Last 15 Years», а журнал Forbes назвав Ройкінда «одним з найвпливовіших архітекторів сучасної мексиканської сцени».
1 червня 2018 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Майкл Ройкінд проведе свій майстер-клас для архітекторів України.
Знакові проекти архітектора: Національний кіноархів та Інститут кіно Мексики, Філармонія Бока-дель-Ріо, Музей шоколаду Nestlé в Толука-де-Лердо, Штаб-квартира Falcon II в Мехіко, Department Store Liverpool Interlomasв Мехіко, а також Музей міжнародного сучасного мистецтва імені Руфіно Тамайо, створений в колаборації зі студією BIG.
Експерт з масштабних міських та архітектурних проектів у міжнародному контексті.
Маркус Аппенцеллер
Архітектор, співзасновник MLA+ Architecture
Керівник відділу урбаністики в Академії Архітектури Амстердаму
MLA+ Architecture
Основна спеціалізація архітектора - масштабні міські та архітектурні проекти у міжнародному контексті. До того, як створити з партнерами власне бюро MLA+, архітектор практикував у провідних європейських студіях OMA та KCAP Architects&Planners.
1 червня 2018 в рамках конкурсу Ukrainian Urban Awards Маркус Аппенцеллер проведе свій майстер-клас для архітекторів України.
В даний час бюро Аппенцеллера задіяно у проектах містобудування і планування в Європі, Азії, Африці та Південній Америці. Окрім своєї архітектурної практики, Маркус достатньо часу присвячує освітнім проектам як у Європі, так і за її межами.
Подача робіт на
конкурс завершується

01 червня 2019 року
Оргкомітет конкурсу
Ukrainian Urban Awards
info@dom-i.kiev.ua
+38 044 461 91 28
+38 067 486 43 93
01601, Україна, м Київ,
бул. Лесі Українки, 34, офіс 515